Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 18:36

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 maja 2020, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2020, 09:50
Posty: 150
Witam, nazywam się Karolina Pawlak, pochodzę z Kozłowa gmina Trzemeszno. Wywodzę się z rodziny Pawlak, Zachwieja, Grzeczka i Janik od strony ojca i póki co z tej strony szukam. Jestem w posiadaniu trzech zdjęć, których pierwotną właścicielką była moja babcia Jadwiga Pawlak (z d.Zachwieja). Zdjęcia te przedstawiają jedną rodzinę, której nikt z krewnych nie jest w stanie rozpoznać.

Co wiemy o zdjęciach:
- Mogły zostać wykonane w Strzyżewie Kościelnym, Kozłowie, Gozdaninie, Dusznie lub okolicach.
- Zdjęcia nie posiadają żadnych podpisów
- Babcia która była właścicielką tych zdjęć mieszkała zarówno w Kozłowie jak i w Gozdaninie, ale rodzina od strony jej ojca pochodziła z Kozłowa i Strzyżewa Kościelnego, rodzina jej męża (Tadeusz Pawlak) pochodziła z Gozdanina. Ojciec Tadeusza urodził się w Bachorcach, a matka pod Wójcinem w Nowej Wsi. Rodzicie matki babci (Zofii Zachwieja z d. Janik) pochodzili z Duszna. Publikuję 2 najważniejsze zdjęcia, gdyż trzecie przedstawia tylko jednego z chłopców. Zdjęcia mam w lepszej rozdzielczości, ale pomniejszyłam je, żeby nie zajmowały całej strony na forum.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, z chęcią też podzielę się informacjami, w których jestem posiadaniu.
Obrazek
Obrazek

_________________
Karolina Pawlak (Rodzina JANIK, GRZECZKA, PAWLAK, ZACHWIEJA, BABSKI, PIETRZAK)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL