Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 19:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2023, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2020, 09:50
Posty: 150
Obrazek

Witam :) Ponownie jestem zmuszona napisać apel, tak jak to miało miejsce 2 lata temu
http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?f=3&t=22201
Na adres domu rodzinnego w Kozłowie dostałam niepodpisany list :) Zawierał podobne rzeczy, co poprzednio. List był nierejestrowany, wiadomo tylko że przyszedł ze Żnina. Ktoś wie, że zajmuję się genealogią wyżej wymienionych rodów, ale chyba nie zna mnie z imienia, bo list był adresowany ogólnie Pawlak. Nie wiem skąd ta osoba o mnie wie, bo jeśli z internetu to by wiedziała jak mam na imię, jeśli od kogoś innego, to również padło by moje imię.

Droga osobo, możliwe że i krewny :) apeluję do Ciebie i proszę, napisz czy to tutaj, czy listownie do Kozłowa (jak wolisz) kim jesteś :) Nie wiem czy nie podpisujesz się celowo, czy z roztargnienia. Jak mam odpisać, jak nie wiem komu :) Z chęcią powymieniam spostrzeżenia, czy opowiem o tym co udało mi się ustalić w swoich poszukiwaniach, ale muszę wiedzieć komu. Mężem Jadwigi Stroiwąs nie był Andrzej :) Napisz, a powiem Ci kto nim był

Drodzy Państwo, poszukuję osoby, która jest osobą starszą, była raz u mnie w Kozłowie samochodem, jest to Pan. Pan porusza się po serwisach genealogicznych w internecie. Wiem, że zagląda na poznan-project, na myheritage. Ale co myślę jest kluczowe, Pan ten bardzo intensywnie studiuje archiwalne egzemplarze gazety Lech. Jeśli ktoś z Państwa wie kto to może być proszę o kontakt, albo proszę powiedzcie tej osobie, że chciałabym mieć możliwość ustosunkować się do rewelacji, które mi podsyła :) Pozdrawiam!
(PS. Zdjęcie dla przykucia uwagi tej osoby )

_________________
Karolina Pawlak (Rodzina JANIK, GRZECZKA, PAWLAK, ZACHWIEJA, BABSKI, PIETRZAK)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 99 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL