Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 17 cze 2024, 16:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lis 2009, 10:35 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam,

spotykam się ostatnio z wieloma pytaniami dotyczącymi logowania na forum i problemów, które występują. Przede wszystkim, większość z Was odpowiada na maile wysyłane przez automat, stąd nie mam możliwości reakcji (raz na kilka miesięcy loguję się na to konto, żeby usunąć wszystkie maile - głównie setki maili ze spamem, stąd do wyszukiwania maili z prośbą o pomoc trzeba by zatrudnić oddzielną osobę). Najlepszą drogą kontaktu jest adres e-mailowy podany w zakładce Kontakt.

Na stronie http://wtg-gniazdo.org/wiki.php?page=Py ... robi%C4%87?
podałem kilka sugestii, co można zrobić próbując zalogować się na forum. W przypadku problemów pierwszym krokiem - jeśli mamy pewność, że nazwa konta i hasło są poprawnie podawane, należy wykasować pliki ciasteczek / cookies. Recepta na ciasteczka podana jest w linku powyżej.

Problemów takich pojawiło się kilka, głównie wśród osób, które od dawna nie logowały się na swoje konto. Być może ma to związek ze zmianą serwera, co odbyło się kilka miesięcy temu. Jeśli jednak ktoś miał ustawione "zaloguj automatycznie przy następnej wizycie", mógł wystąpić problem z tzw. ciasteczkami.

Jeśli to zawiedzie, proszę o kontakt na adres podany w zakładce Kontakt. Proszę o podawanie: swojego loginu na forum i krótkiego opisu problemu - co się dzieje, czy wcześniej było w porządku, itd. Maile o treści "Nie mogę się zalogować, proszę o pomoc." naprawdę nic mi nie mówią, a dochodzenie do tego, jaki to użytkownik zajmuje sporo czasu (nawet jeśli poda imię i nazwisko, to niełatwo wyszukać login na forum)

Spotykam się też z prośbami o zmianę adresu e-mail, czy innych danych. Można to zrobić samemu. Po zalogowaniu się na forum, na stronie głównej www.wtg-gniazdo.org jest po prawej stronie "Panel użytkownika na forum". Tam dostępne są wszystkie ustawienia, włącznie ze wstawianiem własnego zdjęcia, zmianą e-maila (wymaga ponownej aktywacji) oraz innymi parametrami.

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL